Tomo Delininkaičio šou NKL Pusfinalyje atvedė Jurbarko komandą į NKL finalą

Tomas Delininkaitis veda Jurbarko komandą triumfuoja prieš Palangos Olimpą pusfinalyje, užsitikrindama "7bet-NKL" finalo bilietą su 3-2 serijos rezultatu.

11/04/24  •  147 - peržiūros

Komandinis sportas
VideoSportas avatar

Jurbarko komanda, vedama fenomenalaus Tomo Delininkaičio, pasiekė įspūdingą pergalę prieš Palangos "Olimpą", užtikrindama savo vietą "7bet-NKL" finaliniame etape.

NKL pranešime pabrėžiama, kad Jurbarko "Karys" iškovojo pergalę 87:78 kovoje su reguliariojo sezono lyderiu Palangos "Olimpu". Pusfinalio serija pasibaigė 3-2, palikdama Jurbarko komandą triumfuojančią.

Tomo Delininkaičio nepakartojamas pasirodymas buvo epinis, kai jis rėžė 37 taškus per 38 minučių laiko. Jo įnašas į komandos pergalę apėmė ne tik taškai, bet ir 6 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvius perdavimus bei 40 naudingumo balų.

Svarbiausias momentas atėjo likus 3 minutėms iki ketvirtojo kėlinuko pabaigos, Delininkaitis pelnė dvitaškį, bet tolimu šūviu atsakė Marius Runkauskas, išvesdamas šeimininkus į priekį 68:66. Itin svarbų tritaškį prasidėjus paskutinei minutei pataikė Lukas Žukauskas, gražinęs jurbarkiečiams persvarą 69:66, nuo to laiko Jurbarkas-Karys sugebėjo perimti kontrolę.

Palangos "Olimpas" taip pat parodė puikų žaidimą, ypač Julius Kazakauskas, kuris surinko 16 taškų, 9 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus.

Didžiajame finale Jurbarko komanda susitiks su Marijampolės "Sūduvos-Mantinga" arba "Kretingos" komanda. Finalo pradžia planuojama balandžio 17 d.

Rungtynių statistika:

"Olimpas": Marius Runkauskas 22 taškai, Šarūnas Valunta ir Julius Kazakauskas po 16 taškų, Robertas Subotkevičius 12 taškų, Karolis Guščikas 10 taškų.

"Jurbarkas-Karys": Tomas Delininkaitis 37 taškai, Lukas Žukauskas 14 taškų, Mindaugas Lukauskis 11 taškų, Ignas Juškevičius 9 taškai, Karolis Kokoška 8 taškai.