Reklama

Reklama ir Marketingas

Reklama

Būkite matomi – pristatykite savo veiklą, projektą ar produktą pagrindiniame naujienų portale šalyje. Pasirūpiname reklamjuosčių (ang. banners) kampanijų įgyvendinimu nuo a iki z: pateikiame jums subalansuotą pasiūlymą, kuriame dizaino sprendimus ir įvertiname kampanijos efektyvumą. Reklamos skyriaus kontaktai: info@videosportas.lt

Turinio rinkodaros projektai

Mūsų turinio rinkodaros projektų patirtis – didžiausia Lietuvoje. Redaktoriai, dizaineriai, fotografai, operatoriai ir kiti profesionalai dirba išvien, kad išskirtiniais, interaktyviais sprendimais įtrauktų šiuolaikinį skaitytoją.

Komunikacija

Būkite žinomi ir girdimi. Pasirūpiname komunikacijos strategijos parengimu ir įgyvendinimu. Žinią ar žinutę paverčiame patrauklia, aiškia ir įsimenama bet kokia forma: kuriame pranešimus žiniasklaidai, straipsnius, interneto svetainių turinį, reklaminis šūkius ir k.t.

Kūryba ir dizainas

Atrodykite originaliai ir patraukliai. Teikiame ir įgyvendiname kūrybinius, techninius, interaktyvius sprendimus nuo logotipo, reklamjuostės, maketo, firminio stiliaus iki interneto svetainės, el. parduotuvės, aplikacijos, žaidimo ir kt.