Septynių įvarčių dominavimas: „Kauno Žalgiris“ Su triumfu žengė į taurės ketvirtfinalį

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai, parodydami savo puikią formą, užtikrintai žengė į „FPRO LFF taurės“ ketvirtfinalį.

30/05/24  •  101 - peržiūros

Komandinis sportas
VideoSportas avatar

Aštuntfinalio rungtynėse Nerijaus Mačiulio vadovaujami žaidėjai net 7:0 (3:0) sutriuškino Prienų „Nemuno“ komandą, palikdami varžovus be jokių šansų ir sukeldami didžiulį džiaugsmą savo sirgaliams. Rungtynės prasidėjo energingai, ir jau 11-ąją minutę žiūrovai išvydo pirmąjį įvartį. Davidas Anane, pademonstruodamas nepriekaištingą techniką, tolimu smūgiu į apatinį vartų kampą pasiuntė kamuolį, suteikdamas „Kauno Žalgiriui“ ankstyvą pranašumą. Nors po šio įvarčio žalgiriečiai turėjo keletą progų padidinti skirtumą, jų neišnaudojo, tačiau komandos kontrolė išliko stipri. 36-ąją minutę įvyko dar viena įspūdinga ataka. Po nuostabios kombinacijos Filipas Dangubičius iššoko vienas prieš vartininką ir tiksliai pasiuntė kamuolį į vartų tinklą, padidindamas rezultatą iki 2:0. Pirmajam kėliniui artėjant prie pabaigos, Edvinas Kloniūnas po kampinio galva įmušė trečiąjį įvartį. Antrajame kėlinyje „Kauno Žalgiris“ nesustojo. Vos prasidėjus žaidimui, Oyinlola Kayode su kamuoliu praktiškai įbėgo į vartus ir įtvirtino rezultatą – 4:0. Rungtynių pabaigoje, per paskutines 20 minučių, krito dar trys įvarčiai, kurie užbaigė varžovų viltis ir parodė „Kauno Žalgirio“ dominavimą. Tašką rungtynėms padėjo Jasonas Noslinas, kuris gavęs kamuolį, jį be vargo pasiuntė jį į vartų tinklą, užbaigdamas rungtynes rezultatu 7:0.