Žalgiris žengia į „Betsafe-LKL“ finalą, Pusfinalyje nugalėjęs 7bet-Lietkabelį

Kauno „Žalgirio“ komanda tapo pirmąja Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) finalo dalyve.
Andrea Trinchieri auklėtiniai namuose 88:79 (18:18, 21:26, 24:10, 25:25) nugalėjo Panevėžio „7bet-Lietkab..

28/05/24  •  98 - peržiūros

Komandinis sportas
VideoSportas avatar

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai be pralaimėjimų užbaigė „Betsafe-LKL“ pusfinalio seriją, trečiosiose rungtynėse namuose nugalėdami Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ komandą rezultatu 88:79 (18:18, 21:26, 24:10, 25:25).

Rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo Tomas Dimša, Keenanas Evansas pridėjo tris taškus baudų metimais, o Laurynas Birutis surinko keturis taškus – rezultatas buvo 9:7. Brady Manekas ir Edmondas Sumneris pelnė taškus baudų metimais, dar vieną dvitaškį įmetė L. Birutis, o Edgaras Ulanovas pridėjo keturis taškus – pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 18:18.

Antrame kėlinyje po dvitaškį pelnė E. Sumneris ir Lukas Lekavičius, Rolandas Šmitas pasižymėjo baudos metimu, o Dovydas Giedraitis ir L. Lekavičius taikliai metė iš toli – rezultatas buvo 29:29. Kevarriusas Hayesas įdėjo iš viršaus ir realizavo baudos metimą, dviejų taškų vertės metimą pataikė E. Ulanovas, K. Evansas sumetė baudų metimus, o E. Sumneris surinko tris taškus – kėlinys baigėsi 39:44.

Po pertraukos penkis taškus iš eilės pelnė K. Evansas, L. Birutis sumetė baudų metimus, o B. Manekas tritaškiu vėl išvedė „Žalgirį“ į priekį – 49:46. K. Evansas, L. Birutis ir E. Ulanovas pridėjo po du taškus, L. Lekavičius pataikė vieną baudos metimą, kėlinio pabaigoje dvitaškiu dar pasižymėjo B. Manekas, o L. Lekavičius kėlinį užbaigė penkiais taškais – rezultatas buvo 63:54.

Ketvirtajame kėlinyje K. Hayesas baudų metimais didino skirtumą, Demetre Riversas smeigė tritaškį, L. Lekavičius pridėjo du taškus – rezultatas buvo 70:56. Kamuolį perėmęs E. Sumneris dėjo į krepšį, L. Lekavičius pataikė iš toli, R. Šmitas ir T. Dimša taškus rinko po prasiveržimų – rezultatas buvo 79:64. Rungtynes užbaigė R. Šmito dvitaškis, penki T. Dimšos taškai iš eilės ir L. Lekavičiaus baudų metimai – galutinis rezultatas 88:79.

„Žalgiris“: Lukas Lekavičius 18, Keenanas Evansas 12, Laurynas Birutis 10 (2 blokai), Tomas Dimša 9, Edmondas Sumneris 8, Edgaras Ulanovas 8 (7 rezultatyvūs perdavimai), Brady Manekas 7, Rolandas Šmitas 5, Kevarriusas Hayesas 5 (5 atkovoti kamuoliai, 3 perimti kamuoliai), Demetre Riversas 3, Dovydas Giedraitis 3.

„7bet-Lietkabelis“: Deividas Sirvydis 25 (4 rezultatyvūs perdavimai), Djordje Gagičius 20 (11 atkovotų kamuolių), Vytenis Lipkevičius 9 (5 atkovoti kamuoliai).