U13 Mergaičių Tinklinio Čempionate Triumfavo VMSM "Sostinės Tauras"-2

Savaitgalį vykusiame U13 mergaičių tinklinio čempionate nugalėtojų titulą iškovojo Vilniaus miesto sporto mokyklos "Sostinės Tauras"-2 komanda.

28/05/24  •  103 - peržiūros

Komandinis sportas
VideoSportas avatar

Savaitgalį vykusiame U13 mergaičių tinklinio čempionate nugalėtojų titulą iškovojo Vilniaus miesto sporto mokyklos "Sostinės Tauras"-2 komanda. Po įtemptų ir įspūdingų kovų finalinėse varžybose jos užėmė pirmąją vietą, demonstruodamos puikų žaidimą ir komandinę dvasią.

Antroji vieta atiteko sporto mokyklos "Startas-1" komandai, kurios žaidėjos taip pat parodė aukštą lygį ir įspūdingą techniką. Jos sugebėjo įveikti daugelį varžovių ir patekti į finalą, tačiau ten turėjo pripažinti VMSM "Sostinės Tauras"-2 pranašumą.

Trečiąją vietą užėmė Palangos sporto centro komanda, kuri išsiskyrė atkaklumu ir ryžtu. Palangos SC žaidėjos sėkmingai kovėsi viso čempionato metu ir pelnytai iškovojo bronzos medalius.

Visos komandos parodė puikų sportinį pasirengimą ir entuziazmą, o turnyras tapo tikra tinklinio švente, skatinančia jaunas sportininkes siekti dar aukštesnių rezultatų ateityje.