Rasa Leleivytė švytėja Lenkijos dviračių lenktynėse!

Lietuvė Rasa Leleivytė pelnė trečiąją vietą Lenkijoje vykusių 4-ųjų moterų daugiadienių dviračių lenktynių „Princess Anna Vasa Tour“ (UCI II kategorija) antrajame etape.

31/07/23  •  233 - peržiūros

Dviračiai
Deividas avatar

Viena stipriausių Lietuvos dviračių lenktynininkių Rasa Leleivytė, atstovaujanti komandai „Aromitalia – Basso Bikes – Vaiano“, parodė puikią formą Lenkijoje vykusių 4-iųjų moterų daugiadienių dviračių lenktynių „Princess Anna Vasa Tour“ (UCI II kategorija) metu.
Antrajame lenktynių etape, kuris buvo ilgesnis nei 124 km, R. Leleivytė finišavo trečioje pozicijoje. Pirmąją vietą pelnė šveicarė Linda Zanetti iš „UAE Development Team“, kuri distanciją įveikė per 3 valandas, 7 minutes ir 19 sekundes. Antrą vietą užėmė lenkė Dominika Wlodarczyk („MAT Atom Deweloper Wroclaw“).
Pasiekus šį rezultatą, R. Leleivytė pelnė 3 pasaulio reitingo taškus ir 120 eurų premiją. Tai pakėlė ją į bendrojo tarpinio reitingo 7-ąją vietą po pirmojo etapo, kuris buvo trumpesnis - 111 km, per kurį Rasa užėmė 18-ąją vietą.
Trečiame etape, kuris buvo minusuojamas asmeninės laikotarpio lenktynėse, R. Leleivytė finišavo 51-oje pozicijoje. Ukrainietė Valerija Kononenko iš Ukrainos rinktinės laimėjo etapą, o R. Leleivytė jai pralaimėjo 1 minute ir 59 sekundes.
Tuo tarpu galutinėje bendrojoje dviračių lenktynių įskaitoje pergalę šventė V. Kononenko, o mūsų atstovė R. Leleivytė užėmė 36-ąją vietą. Įspūdingas yra tai, kad lenktynėse dalyvavo net 137 dviratininkės iš 24 skirtingų komandų.