Po užtikrintos „Biržų“ pergalės paaiškėjo ketvirtfinalio poros – A diviziono apžvalga

BC „Biržai“ namuose rezultatu 89:71 (17:18, 23:14, 20:18, 29:21) palaužė Akmenės r. „Patriots“

03/04/23  •  356 - peržiūros

Komandinis sportas
Žymantas  avatar

BC „Biržai“ laimėję seriją prieš Akmenės r. „Patriots“ 3-2, iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį. Šiomis rungtynėmis pasibaigė A diviziono aštuntfinalio etapas bei paaiškėjo ketvirtfinalio poros:

Jurbarko „Jurbarkas-Karys“ – Plungės „Olimpas“;

Tauragės „Tauragė“ – Raseinių „Raseiniai“;

Kazlų Rūdos SC-„Ataka“ – Šiaulių r. Kuršėnų SM-„Grafų Furniture“;

Kauno r. „Omega-Tauras“ – BC „Biržai“.

„Biržų“ ir „Patriots“ akistatoje pirmąjį kėlinį virė artima kova – didžiausias skirtumas siekė 5 taškus „Patriots“ naudai (2:7). Antrajame ketvirtyje komandos toliau kovojo artimai, o kėlinio pabaigoje „Biržai“ spurtavo 12:0 ir įgijo rimtą pranašumą (40:26).

Po ilgosios pertraukos akmeniškiai skirtumą sumažino iki vienženklio, tačiau neilgam – priešininkų persvara perkopė 15 taškų (58:41). Ketvirtajame kėlinyje „Patriots“ vėl priartėjo (64:58), bet paskutinėmis minutėmis pristigo jėgų ir ėmė smarkiai atsilikti nuo biržiškių.

Asmeninį šio sezono rezultatyvumo rekordą pasiekė „Biržų“ įžaidėjas Kipras Urbanavičius. Kipras per 37 minutes pelnė 27 taškus (5/9 dvit., 3/5 trit., 8/8 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 varžovų pražangas ir surinko 34 naudingumo balus.

Naudingiausias „Patriots“ ekipoje buvo Nedas Švirikas, per 22 minutes pelnęs 9 taškus (3/5 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.), atkovojęs 5 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavęs 4 varžovų pražangas ir užsidirbęs 13 naudingumo balų.