Paskutinę akimirką išplėšta pergalė nuvedė „Druskininkus“ į pusfinalį

Reguliarųjį sezoną aštuntoje B grupės vietoje užbaigę Druskininkų „Druskininkai“ išvykoje po įspūdingos kovos rezultatu 74:73 (15:13, 23:23, 12:25, 24:12) įveikė Ignalinos „Vilkakalnį“.....

12/04/23  •  370 - peržiūros

Komandinis sportas
Žymantas  avatar

Druskininkiškiai seriją laimėją rezultatu 2-1, pusfinalyje susitiks su gerai pažįstama „Kupiškio“ ekipa, kurios šį sezoną dar nėra pavykę nugalėti.

Rungtynių pradžioje komandos kovojo taškas į tašką. Pirmojo ketvirčio gale „Vilkakalniui“ pavyko susikurti vienu taikliu metimu nepanaikinamą persvarą (8:13), bet antrajame kėlinyje „Druskininkai“ perėmė iniciatyvą ir nedideliu, tačiau stabiliu skirtumu pirmavo iki ilgosios pertraukos. Po jos ignaliniškiai žaidė su nauja jėga ir per 10 minučių ne tik aplenkė priešininkus, bet ir įgijo dviženklį pranašumą (50:61).

Svečiai atkakliai mėgino pasivyti varžovus, tačiau nesėkmingai. Vis dėlto „Druskininkai“ priešpaskutinę rungtynių minutę pralaužė „Vilkakalnio“ gynybą ir sužaidė atkarpą 9:0. Likus 7 sekundėms po Tomo Rinkevičiaus smeigto dvitaškio druskininkiškiai išsiveržė į priekį (74:73). Dovydo Sakalniko mestas paskutinis rungtynių metimas skriejo pro šalį ir neišgelbėjo Ignalinos komandos.

Puikiai „Druskininkų“ ekipoje rungtynes sužaidė Aistis Lukoševičius, kuris per 36 minutes pelnė 20 taškų (8/14 dvit., 0/4 trit., 4/8 baud.), atkovojo net 19 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir užsidirbo 30 naudingumo balų.

„Vilkakalnio“ gretose geriausiai pasirodė Gytis Sutkus, per 33 minutes pelnęs 12 taškų (6/8 dvit., 0/1 trit., 0/2 baud.), atkovojęs net 15 kamuolių, išprovokavęs 5 varžovų pražangas bei surinkęs 24 naudingumo balus.