Lietuvos Vaikinų U17 Čempionate Triumfavo Šiaulių SC Dubysa

Šiaulių SC Dubysa rezultatu 34:32 įveikė Vilniaus SM Sostinės Tauras-2 komandą, užsitikrindama aukso medalius.

28/05/24  •  90 - peržiūros

Komandinis sportas
VideoSportas avatar

Lietuvos vaikinų-jaunių U17 čempionate šiemet triumfavo Šiaulių SC Dubysa komanda. Įtemptose ir emocingose finalinėse rungtynėse Šiaulių SC Dubysa rezultatu 34:32 įveikė Vilniaus SM Sostinės Tauras-2 komandą, užsitikrindama aukso medalius.

Vilniaus SM Sostinės Tauras-2 komanda, nors ir pralaimėjusi finale, iškovojo garbingą antrąją vietą, parodžiusi puikų pasirengimą ir ryžtą viso turnyro metu.

Dėl trečiosios vietos susikovė Vilniaus SM Sostinės Tauras-1 ir Varėnos SC komandos. Vilniaus SM Sostinės Tauras-1 iškovojo pergalę rezultatu 27:15, užsitikrindama bronzos medalius.

Varėnos SC komanda, nors ir liko ketvirtoje vietoje, parodė daug pastangų ir atkaklumo viso čempionato metu, įrodydama, kad yra verta varžytis tarp geriausiųjų.

Šių metų čempionatas buvo kupinas įtampos, įspūdingų momentų ir puikių sportinių rezultatų. Komandos parodė aukštą žaidimo lygį ir stiprią sportinę dvasią, o žiūrovai galėjo mėgautis aukščiausio lygio jaunių rankinio varžybomis.