Kauno Žalgiris triumfuoja Supertaurėje prieš "Vikingus""

Kauniečiai apgina Supertaurės titulą 8:3 finalo dvikovoje su "Vikingais".

18/09/23  •  84 - peržiūros

Komandinis sportas
VideoSportas avatar

Įspūdingas triumfas Kauno Žalgirio salės futbolo komandai. Supertaurės turnyre atvedė į jų rankas dar vieną šlovingą pergalę lapkričio 18 dieną. Kauniečiai pasiekė netrukdomą pergalę, įveikdami "Vikingus" 8:3 finalinėje kovoje.

Naujo sezono pradžia salės futbolo pasaulyje įkvėpė daugiausiai sportinių aistros. Daugelis laukė, kas išsikovos Supertaurės titulą po įspūdingo praeitos sezono pasirodymo. "Kauno Žalgiris", praėjusio sezono čempionas, nenuvylė savo gerbėjų ir dar kartą įrodė savo viršenybę.

Įtampa finalinėje kovoje buvo pastebima nuo pat pradžios, bet jau per pirmąją minutę Jandersonas iš "Žalgirio" parodė savo techninį įgūdį ir įmušė pirmąjį įvartį. Tai buvo tik pradžia, nes Kauno komanda toliau dominavo aikštėje. Tačiau "Vikingai" padarė bandymą atsitiesti, ir apie dešimtąją minutę jie turėjo puikią galimybę išlyginti rezultatą, bet nepavyko pasinaudoti proga.

Kaip sakoma, "jei nepasinaudoji proga, tai padarys tavo priešininkas". Taisyklė pasitvirtino 11-ąją minutę, kai Rafaelis Da Silva padvigubino skirtumą smūgiu į artimąjį kampą. Pasinaudodami šia proga, "Žalgirio" futbolininkai toliau spaudė "Vikingus". "Vikingų" treneriai atliko drastišką sprendimą keisdami vartininką penktu aikštės žaidėju, tačiau tai tik sustiprino "Žalgirio" pozicijas. Albertas Voskunovičius pelnė įvartį net iš savo aikštės pusės, o Jandersonas dar po trijų minučių pasižymėjo po kampinio smūgio.

Jonavos atstovai pradėjo kovoti atkakliai, atsakydami dviem įvartiais, kurie sumažino skirtumą iki 4:2. Tačiau vartininko keitimas "Vikingams" kainavo dar du įvarčius, ir likusios rungtynių minutės buvo formalumas.

Kovoje dėl trečiosios vietos Mažeikių VIP komanda 3:2 nugalėjo "Akmenės kraštą". Artūras Juchnas pelnė visus tris VIP įvarčius, įskaitant baudos smūgį, kurį jis realizavo prieš paskutinę minutę.

Supertaurės turnyras pasibaigė didžiule Kauno Žalgirio švente, o artimiausią savaitgalį futsal A lygoje prasideda dar vienas intensyvus sezonas. Kauno Žalgiris lieka viena iš dominuojančių salės futbolo komandų ir tikimės matyti daugiau įdomių pasirodymų nuo šios talentingos komandos ateityje.

0 Komentarai
Komentarų nėra

Susiję straipsniai