Naujausi Video

Drakoų valčių festivalis
Drakoų valčių festivalis Drakono valčių festivalis 64 - peržiūros • 1 mėnuo atgal

⁣Drakoų valčių festivalis yra vienas iš labiausiai laukiamų renginių visame pasaulyje, kuris kasmet pritraukia tūkstančius lankytojų iš visų kampų. Šis festivalis yra pilnas nuostabių įvykių ir nuotykių, kurie tikrai paliks neišdildomą įspūdį kiekvienam dalyviui.

Festivalio metu galima pamatyti ne tik įspūdingus drakonus, bet ir stebėti jų lenktynes, kurios yra tikras adrenalino šaltinis. Drakonų lenktynės yra įtemptos ir įdomios, o dalyviai turi parodyti ne tik savo drakonų valdymo įgūdžius, bet ir strateginį mąstymą, kad pasiektų pergales.

Be to, festivalio metu organizuojamos ir įvairios drakonų parodos, kuriose galima pamatyti įvairių rūšių drakonus iš viso pasaulio. Tai puiki galimybė susipažinti su šiais fantastiniais padarais ir sužinoti daugiau apie jų gyvenimo būdą bei savybes.

Festivalio programa taip pat apima įvairias dirbtinio drakono gamybos dirbtuves, kuriose lankytojai gali išmokti, kaip sukurti savo unikalų drakoną. Tai puiki galimybė išreikšti savo kūrybiškumą ir išbandyti naujas meno technikas.

Be to, festivalio metu organizuojamos ir įvairios teminės vakaronės, kuriose lankytojai gali pasinerti į fantastinį drakonų pasaulį. Tai puiki galimybė susitikti su kitais drakonų entuziastais, pasidalinti savo patirtimi ir išgirsti įdomių istorijų bei pasakojimų.

Drakoų valčių festivalis yra tikras stebuklas, kuris sujungia fantaziją su realybe. Tai vieta, kurioje kiekvienas gali jaustis kaip tikras drakonų riteris ar riterė, ir patirti nuotykius, kurie tikrai paliks neišdildomą įspūdį.

8x8 Drakono valčių irklavimo varžybos baseine
8x8 Drakono valčių irklavimo varžybos baseine Drakono valčių festivalis 74 - peržiūros • 7 mėnesis atgal

Kovo 18 d. Klaipėdoje, prasideda 2023 m. drakono valčių 8 prieš 8 čempionatas!
Varžybų pradžia 10:00 val.
www.dragonboat.lt

6x6 Drakono valčių irklavimo varžybų apžvalga (I-asis etapas)
6x6 Drakono valčių irklavimo varžybų apžvalga (I-asis etapas) Drakono valčių festivalis 105 - peržiūros • 8 mėnesis atgal

6x6 ⁣Drakono valčių irklavimo varžybų apžvalga (2023-01-29)
I-asis etapas. Girstučio baseinas, Kaunas.

I etapas - 6x6 Drakono valčių irklavimo varžybos baseine
I etapas - 6x6 Drakono valčių irklavimo varžybos baseine Drakono valčių festivalis 327 - peržiūros • 8 mėnesis atgal

⁣Sausio 29 d. Kaune, Girstučio baseine prasideda 2023 m. drakono valčių 6 prieš 6 čempionatas!
Varžybų pradžia 10:00 val.
www.dragonboat.lt

Rodyti daugiau