Nuo „Žalgirio“ namų komandos etiketę nulipdęs Gecevičius: „Nematau, kodėl ir antras ratas negalėtų būti toks“

Kauno „Žalgiris“ pirmąją Eurolygos sezono pusę baigė išlipęs iš duobelių, užgrūdinęs vyriausiojo stratego pareigose debiutuojantį Tomą Masiulį ir bent iki penktadienio pabaigos turnyrinėje lentelėje patekdamas tarp septynių stipriausių turnyro komandų. Specialioje naujametinėje „Širdyje žaliai balti“ laidoje Martynas Gecevičius pozityviomis prognozėmis pasidalijo ir antrajam ratui.
Per 19 Eurolygos turų „Žalgiris“ pasiekė 11 pergalių, patyrė 8 pralaimėjimus ir būdamas tik per vieną pergalę ne tik nuo atkrintamųjų, bet ir potencialaus namų pranašumo jose.
Žalgiriečiai pirmąjį Eurolygos ratą taip pat baigė kaip viena iš vos penkių komandų, teigiamą pergalių ir pralaimėjimų balansą turinčių tiek namuose, tiek išvykose.
„Labai nepribursi, bet nežinau, kodėl „Žalgiris“ negalėtų sužaisti dar vieno tokio rato. Įdomus dalykas, kad iš pirmų dešimties komandų „Žalgiris“ kol kas yra vienintelis, kuris namie patyrė keturis pralaimėjimus. Ganėtinai keista, nes įprastai akcentuodavome, kad namie prie „sold outų“ jie žaidžia žymiai geriau.
Taškų visada pabarstysi, bet antrajame rate tie pabarstymai kainuos brangiau. „Virtus“ lentelėje yra žemiau, bet gerai žaidžia namuose, tad ta pergalė Bolonijoje būtų žiauriai geras antro rato startas“, – kalbėjo Gecevičius.
Masiulis pirmajame rate kone po kiekvienerių rungtynių akcentuodavo psichologines klaidas, baudų neišnaudojimą ir proto užtėmimus gynyboje, tačiau jo vadovaujama komanda pademonstravo ir galingą potencialą, nugalėdama penkias iš šešių stipriausių komandų.
Vienintelė pralaimėjimą žalgiriečiams išrašiusi šio klubo komanda – Atėnų „Panathinaikos“.
„Aišku, bus dar visko. Tos dugninės komandos galbūt labai aukštai ir nebekils, bet taškai prieš jas bus labai svarbūs. Iki vasario vidurio bus sužaistos 7-8 rungtynės, po kurių jau turbūt prasidės skaičiavimai, žiūrėjimai į lenteles ir taip toliau. Jau daugmaž matysi, kiek kam reikės pergalių.
Bet pasikartosiu, kad nematau, kodėl „Žalgiris“ negalėtų likti panašioje pozicijoje. Aišku, reikia pasižiūrėti į komandas, kurios yra žemiau – „Olympiacos“ sužaidė dvejomis rungtynėmis mažiau, žemiau yra „Crvena Zvezda“, „Real“, „Emporio Armani“, „Dubai“. Reikalų dar tikrai bus, bet reikia pasidžiaugti, kad po pirmo rato skaičiuojame ne tai, kiek reikės pergalių įkrintamosioms. Kad ir kaip pažiūrėsi, pirmasis ratas „Žalgiriui“ buvo sėkmingas“, – įvertino Gecevičius.
The post Nuo „Žalgirio“ namų komandos etiketę nulipdęs Gecevičius: „Nematau, kodėl ir antras ratas negalėtų būti toks“ first appeared on O, Sportas!.
Kokia jūsų reakcija?
Patinka
0
Nepatinka
0
Meilė
0
Juokingas
0
Pyksta
0
Liūdna
0
Vau
0