Gaubas Vokietijoje užtikrintai susitvarkė su lietuvių kilmės 17-mečiu

Rugpjūtis 5, 2025 - 20:00
 0
Gaubas Vokietijoje užtikrintai susitvarkė su lietuvių kilmės 17-mečiu

Geriausias Lietuvos tenisininkas Vilius Gaubas pergalingai startavo Vokietijoje vykstančiame „Challenger“ serijos turnyre.

Antradienio vakarą Gaubas užtikrintai 6:2, 6:4 patiesė lietuvių kilmės 17-metį Diego Dedura-Palomero (ATP-352).

149-oji pasaulio raketė nuo pat mačo starto žaidė galingiau ir aštriau, o susitvarkyti su jo pasiūlytu tempu Dedurai-Palomero nepavyko.

Tikėtina, jog po mačo tenisininkai persimetė ir keliais lietuviškais žodžiais. Berlyne gimusio 17-mečio tėtis yra čilietis, o mama – daugkartinė Lietuvos teniso čempionė Rūta Deduraitė. Jos brolis – ilgametis Lietuvos futbolo rinktinės gynėjas Ignas Dedūra.

Dedura-Palomero šiemet tapo pirmu 2008 metais ar vėliau gimusiu žaidėju, pasiekusiu pergalę pagrindinėse ATP turnyro varžybose.

Į aštuntfinalį Bonoje patekęs Gaubas užsitikrino 6 ATP reitingo taškus ir 1535 eurus, o dėl vietos ketvirtfinalyje kausis su čeku Martinu Krumichu (ATP-500).

The post Gaubas Vokietijoje užtikrintai susitvarkė su lietuvių kilmės 17-mečiu first appeared on O, Sportas!.

Kokia jūsų reakcija?

Patinka Patinka 0
Nepatinka Nepatinka 0
Meilė Meilė 0
Juokingas Juokingas 0
Pyksta Pyksta 0
Liūdna Liūdna 0
Vau Vau 0