Dubajuje strigęs Jasikevičius jau šį vakarą turėtų grįžti į Stambulą

Kovas 3, 2026 - 09:04
 0
Dubajuje strigęs Jasikevičius jau šį vakarą turėtų grįžti į Stambulą

Artimuosiuose Rytuose prasidėję kariniai veiksmai Dubajuje trumpai buvo įkalinę ir Šarūną Jasikevičių bei dar tris Stambulo „Fenerbahče“ klubo narius, tačiau jau šiandien tikimasi jų sugrįžimo į Turkiją.

Be Jasikevičiaus ilgiau nei planuota įtemptame regione buvo priversti pabūti ir komandos aukštaūgis Armando Bacotas, fizioterapeutas Jaime Capella Bouza bei klubo sporto direktorius Uguras Ozanas Sulakas.

Būtent pastarasis socialinėje erdvėje pasidalino džiugiomis naujienomis, jog visas ketvertas jau šį vakarą turėtų grįžti į Stambulą.

„Mums viskas yra gerai. Netrukus lipsime į Dubajų paliekantį lėktuvą ir tikimės Stambule būti jau šį vakarą. Ačiū už palaikymą“, – socialiniame tinkle „X“ ankstyvą antradienio rytą paskelbė Sulakas.

Ketvirtadienį „Fenerbahče“ Eurolygoje priims „Monaco“ ekipą.

The post Dubajuje strigęs Jasikevičius jau šį vakarą turėtų grįžti į Stambulą first appeared on O, Sportas!.

Kokia jūsų reakcija?

Patinka Patinka 0
Nepatinka Nepatinka 0
Meilė Meilė 0
Juokingas Juokingas 0
Pyksta Pyksta 0
Liūdna Liūdna 0
Vau Vau 0