Dėl „Žalgirio“ vadovės Venslovaitienės veiksmų pradedamas ikiteisminis tyrimas


Dėl Vilniaus „Žalgirio“ vadovės Vilmos Venslovaitienės bandymo neteisėtu būdu pasisavinti dar vieną klubo dalį policija pradeda ikiteisminį tyrimą.
TV3 žurnalistas Mantas Krasnickas skelbia, kad tyrimas pradedamas po prieš kelias savaites socialiniuose tinkluose pasirodžiusio Eleonoros Kasperūnienės įrašo, kuriame teigta, jo „Žalgirio“ direktorė pamėgino pasisavinti jai priklausančią klubo dalį pasirašydama 15 metų senumo dokumentą.
Taip sau priklausančių keturių dalių paketą Venslovaitienė pamėgino pasididinti dar viena dalimi.
Tyrimas pradėtas remiantis baudžiamojo kodekso 182 ir 300 straipsniais dėl „sukčiavimo“ ir „Dokumento suklastojimo arba disponavimo suklastotu dokumentu“.
Ši savaitė yra paskutinė, kuomet Venslovaitienė turi pasitraukti iš „Žalgirio“ direktorės pareigų.
The post Dėl „Žalgirio“ vadovės Venslovaitienės veiksmų pradedamas ikiteisminis tyrimas first appeared on O, Sportas!.
Kokia jūsų reakcija?






