Lietuvos teniso čempiono titulas – Tado Babelio rankose

„Tennis Space“ aikštyne Kaune pasibaigusiame Lietuvos teniso čempionate triumfavo Tadas Babelis.

14/07/23  •  180 - peržiūros

Rakečių sportas
Žymantas  avatar

Vienetų turnyro finale 26 metų amžiaus tenisininkas 6:0, 6:3 įveikė dvidešimtmetį Pijų Vaitiekūną.

„Džiaugiuosi antrą kartą iškovotu Lietuvos čempionu titulu. Nors žiūrint į rezultatus gali pasirodyti, kad man tai buvo gana lengvas turnyras, taip tikrai nėra. Turėjau būti susikaupęs, išlaikyti koncentraciją. Finale man kiek pasisekė dar ir todėl, kad mano varžovas pusfinalyje žaidė sunkų ir labai ilgą mačą. Todėl aš šiandien buvau akivaizdžiai šviežesnis“, – sakė T. Babelis.

Trečiąją vietą iškovojo Tomas Vaišė, kuris mažajame finale 6:3, 6:3 įveikė Ainių Sabaliauską.

Dvejetų turnyro čempionais tapo T. Babelis ir Simonas Žukauskas, lemiamame susitikime 5:7, 6:1, 10-8 įveikę Julių Adomavičių ir Igną Čipkų.

Vakar Lietuvos čempionės titulą iškovojo Klaudija Bubelytė.

Šis Lietuvos teniso čempionatas, kurio prizų fondą sudaro 3 tūkst. eurų, yra šalies čempionatų turo dalis. Šiemet turas pasibaigs rugpjūčio 16-19 d. vyksiančiu aštuoniolikmečių čempionatu. Šios varžybos taip pat vyks „Tennis Space“ aikštyne Kaune.