„Žalgirio“ centras pakomentavo gandus apie „Panathinaikos“ susidomėjimą

Trečiadienį su Kauno „Žalgiriu“ prieš savo buvusią komandą Pirėjo „Olympiacos“ stosiantis Mosesas Wrightas Graikijoje sulaukė klausimo apie galimą Atėnų „Panathinaikos“ susidomėjimą jo paslaugomis.
Ergino Atamano kariauna šiuo metu verčiasi be trijų pagrindinių centrų – Mathiaso Lessorto, Omero Yurtseveno ir Richauno Holmeso.
Pirmadienį Graikijos grandai pranešė apie ilgamečio NBA aukštaūgio Kennetho Faried prisijungimą, tačiau šalies žiniasklaidoje mirga pranešimai, jog tai nebus vienintelis užpraeito sezono čempionų papildymas.
Tinklapis „Sport24“ teigia sulaukęs žinių, jog „Panathinaikos“ buvo pasibeldusi ir į Wrighto duris, tačiau „Žalgirio“ centras kalbas paneigė.
„Nieko apie tai negirdėjau. Kiek aš žinau, „Panathinaikos“ manimi nesidomi, tad sakyčiau, jog tos kalbos – melas“, – atsakė žalgirietis,
Visgi Wrightas neneigė, jog kai kurių graikiškų dalykų yra pasiilgęs.
„Jeigu reikėtų išrikiuoti eilės tvarka – maisto, fanų ir gero oro, – šyptelėjo centras, taip pat atskleidęs, jog laukia akistatos su „Olympiacos“ centrais Nikola Milutinovu ir Donta Hallu. – Jie yra nuostabūs Eurolygos žaidėjai ir tobulai besiginantys žaidėjai. Bus sunku pralaužti „Olympiacos“ gynybą, bet viską pamatysime rytoj.“
The post „Žalgirio“ centras pakomentavo gandus apie „Panathinaikos“ susidomėjimą first appeared on O, Sportas!.
Kokia jūsų reakcija?
Patinka
0
Nepatinka
0
Meilė
0
Juokingas
0
Pyksta
0
Liūdna
0
Vau
0