Varžovą į įspūdingą plakatą įrėminęs Buzelis „Bulls“ atnešė pergalingą startą

Matas Buzelis NBA sezoną pradėjo surengdamas puikų pasirodymą, o jo vedama Čikagos „Bulls“ komanda šventė pergalę namuose.
Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Billy Donovano auklėtiniai 115:111 patiesė Detroito „Pistons“ krepšininkus.
Buzelis aikštėje praledo 34 minutes, per kurias pasižymėjo 21 tašku (7/9 dvit.m 0/3 trit., 7/7 baud.), 6 atkovotais kamuoliais ir rezultatyviu perdavimu.
Įpusėjus ketvirtajam kėliniui Lietuvos talentas atliko ir įspūdingą dėjimą per „Pistos“ aukštaūgį Isaiah Stewartą, o jis „Bulls“ leido įgyti dviženklį pranašumą – 97:86.
MATAS BUZELIS POSTER MY GOODNESS
pic.twitter.com/foBbBykTIB— Hoop Central (@TheHoopCentral) October 23, 2025
Nugalėtojų gretose rezultatyvesnis už Buzelį buvo tik Nikola Vučevičius, pelnęs 28 taškus ir atkovojęs 14 kamuolių. Joshas Giddey taip pat pasižymėjo dvigubu dubliu – 19 taškų ir 11 rezultatyvių perdavimų.
„Pistons“ ekipoje 23 taškus ir 10 rezultatyvių perdavimų rinko Cade’as Cunninghamas, Buzelio nuskriaustas Stewartas rungtynes baigė su 20 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.
Kitas rungtynes „Bulls“ žais naktį iš šeštadienio į sekmadienį prieš Orlando „Magic“.
The post Varžovą į įspūdingą plakatą įrėminęs Buzelis „Bulls“ atnešė pergalingą startą first appeared on O, Sportas!.
Kokia jūsų reakcija?
Patinka
0
Nepatinka
0
Meilė
0
Juokingas
0
Pyksta
0
Liūdna
0
Vau
0
