Potencialo pakanka: Gineitis gali pasibelsti į „Premier“ lygos duris

Rugsėjis 14, 2025 - 19:00
 0
Potencialo pakanka: Gineitis gali pasibelsti į „Premier“ lygos duris

Gvidas Gineitis yra išskirtinių fizinių savybių žaidėjas, ir tai jam gali atverti duris į stipriausias pasaulio futbolo lygas. Buvęs rinktinės žaidėjas, jaunimo akademijos vadovas ir futbolo apžvalgininkas Žydrūnas Grudzinskas įsitikinęs, kad Gineitis gali rungtyniauti Anglijos „Premier“ lygoje.

„Pagal visą fizinę kondiciją, pagal jo pozicijos techninį parengtumą… Taktiką Italijoje jis nušlifavęs. Įvertinus jo amžių, manau, kad šuolį jis padarys“, – LRT plius laidoje „Atviras derinys“ kalbėjo Grudzinskas.

„Klausimas, kaip pats „Torino“ klubas žais „Serie A“ čempionate. Jeigu komanda suksis 12–16 pozicijų rėžyje, Gvidui atsiskleisti bus sunkiau. Visi supranta, kad kiekvieno žaidėjo savybės labiausiai išryškėja, kai šalia yra geri partneriai.

Aš jį matau „Premier“ lygoje. Galbūt ne pirmame šešete, bet nuo kokios dešimtos vietos komandoje bandyti savo jėgas – kodėl gi ne?“

Pasak futbolo specialisto, žaidimas rinktinėje taip pat stipriai padeda atskleisti Gineičio potencialą.

Praėjusią savaitę vykusiose pasaulio čempionato atrankos rungtynėse Gineitis pelnė įvartį į Nyderlandų vartus ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Ronaldas Koemanas jau tikrai žino jo pavardę, – šypsodamasis kalbėjo Grudzinskas. – Visi viską stebi: skautai, klubai… Tai dar jaunas žaidėjas, todėl perspektyvos tikrai geros. Svarbiausia, kaip ir visiems sportininkams, išvengti traumų.“ – laidoje savo įžvalgomis dalijosi Grudzinskas.

The post Potencialo pakanka: Gineitis gali pasibelsti į „Premier“ lygos duris first appeared on O, Sportas!.

Kokia jūsų reakcija?

Patinka Patinka 0
Nepatinka Nepatinka 0
Meilė Meilė 0
Juokingas Juokingas 0
Pyksta Pyksta 0
Liūdna Liūdna 0
Vau Vau 0