Pergalė, verta 200 milijonų: „Sunderland“ dramatiškai grįžo į „Premier“ lygą


„Sunderland“ paskutinėmis pagrindinio laiko akimirkomis laimėjo vienomis brangiausių įvardijamas futbolo rungtynes ir po 8 metų pertraukos grįš į „Premier“ lygą.
Tommy Watsono įvartis penktą pridėto laiko minutę išplėšė „Sunderland“ komandai pergalę prieš „Sheffield United“ „Championship“ lygos atkrintamųjų finale – 2:1.
Sanderlando komanda paskutiniame antrojo pagal pajėgumą Anglijos futbolo diviziono mače tapo trečiąja komanda, kilsiančia į „Premier“ lygą. Pirmosios šią teisę užsitikrino pirmas dvi vietas sezone užėmusios „Leeds“ ir „Burnley“ komandos.
Į aukščiausią šalies lygą grįžtančios ekipos ten pakeis „Southampton“, „Ipswich“ ir „Leicester“ komandas.
Šis finalas tapo pirmuoju per pastaruosius 15 metų, kuomet triumfavo komanda, pirmoji praleidusi įvartį. Legendiniame „Wembley“ stadione vykusiame mače „Sheffield United“ išsiveržė į priekį 25-ą minutę po Tyrese’o Campbello įvarčio.
Rezultatą 74-ą minutę lygino Eliezeras Mayenda, o komandos herojumi tapo antrajame kėlinyje ant vejos žengęs Watsonas. 19-metis klubo auklėtinis penktą pridėto laiko minutę smūgiu iš baudos aikštelės prieigų pasiuntė savo komandą ir jos gerbėjus į euforiją.
Tommy Watson scoring a 96th Minute winner at Wembley to take his boyhood club Sunderland to the Premier League is one of the moments of the season.
Unrealpic.twitter.com/pF3AbRqMJd— Benny’s Football Tips (@BennyBoyTips) May 24, 2025
Verta pastebėti, kad tai buvo paskutinis Watsono mačas „Sunderland“ gretose – jaunuolis jau yra sutaręs su „Brighton“ komanda.
Skaičiuojama, kad kilimas į „Premier“ lygą klubams šiais metais atneš apie po 200 milijonų svarų. Didžioji dalis pajamų ateis už TV transliacijas. Lygos 4 metų sutartis su transliuotojais siekia net 6,7 milijardo svarų.
The post Pergalė, verta 200 milijonų: „Sunderland“ dramatiškai grįžo į „Premier“ lygą first appeared on O, Sportas!.
Kokia jūsų reakcija?






