Pasitikime vasarą nemokamame 3×3 krepšinio turnyre Šalčininkuose!

Gegužė 21, 2025 - 02:00
 0
Pasitikime vasarą nemokamame 3×3 krepšinio turnyre Šalčininkuose!

Gegužės 31 d. Šalčininkuose vyks nemokamas Nostra.lt-RKL ir British Council Lithuania 3×3 krepšinio turnyras U10, U13 ir U16 amžiaus grupėms – puiki galimybė aktyviai pradėti vasarą, pasitikrinti jėgas aikštelėje ir smagiai praleisti savaitgalį sportiškoje atmosferoje.

Turnyro vieta ir laikas
Turnyras vyks 2025 m. gegužės 31 d., 10:00 val., adresu: Šv. Jono Pauliaus II g. 16, Šalčininkai.

Kas gali dalyvauti?

Dalyvauti kviečiami visi krepšinio entuziastai, tiek berniukai, tiek mergaitės. Komandą turi sudaryti ne daugiau kaip keturi žaidėjai.

Kodėl verta dalyvauti?

Dalyvių lauks ne tik galimybė varžytis dėl prizų, bet ir kupina emocijų krepšinio atmosfera, naujos pažintys bei smagiai ir prasmingai praleistas laikas su bendraamžiais.

Svarbi informacija

Vietų skaičius turnyre yra ribotas, todėl pirmenybė bus teikiama pirmiesiems užsiregistravusiems dalyviams. Jei nesusidarys tam tikra amžiaus grupė, apie tai bus informuota el. paštu. Registracija vyksta iki gegužės 28 dienos.

Kaip registruotis?

Komandų registracija vyksta internetu. Norėdami užsiregistruoti, spauskite šią nuorodą: REGISTRACIJA.

Jei neatsispiri 3×3 krepšinio azartui, intensyvioms kovoms ir gerai nuotaikai – suburk komandą, registruokis ir pasiruošk įsimintinam savaitgaliui!

The post Pasitikime vasarą nemokamame 3×3 krepšinio turnyre Šalčininkuose! appeared first on rkl.lt.

Kokia jūsų reakcija?

Patinka Patinka 0
Nepatinka Nepatinka 0
Meilė Meilė 0
Juokingas Juokingas 0
Pyksta Pyksta 0
Liūdna Liūdna 0
Vau Vau 0