Metų vagystė: „Lietkabelis“ ištraukė pralaimėtas rungtynes Utenoje

Kovas 8, 2025 - 21:00
 0  0
Metų vagystė: „Lietkabelis“ ištraukė pralaimėtas rungtynes Utenoje

Pergalę savo kišenėje jau turėję Utenos „Juventus“ krepšininkai neištikėtinai sugebėjo ją prarasti. Likus žaisti mažiau nei minutę 7 taškų persvarą ir kamuolį savo rankose turėję uteniškiai turėjo pripažinti Panevėžio „Lietkabelio“ pranašumą.

Nenado Čanako auklėtiniai išvykoje 75:74 (23:20, 15:18, 12:17, 25:19) parklupdė Utenos „Uniclub Bet-Juventus“ (10-10) ir susilygino su varžovais pergalių-pralaimėjimų balansu.

Likus porai minučių uteniškiai, atrodė, galėjo būti ramūs, kadangi jie disponavo dviženkliu pranašumu (69:58). Vis tik tada Oleksandras Kovliaras ir Vytenis Lipkevičius gaivino saviškių viltis kovoti dėl pergalės – po kapitono tritaškio likus 40 sekundžių komandas jau teskyrė metimas (71:74). Negana to, panevėžiečiai apsigynė ir po O. Kovliaro netaiklaus metimo Mantas Rubštavičius atsikovojo kamuolį ir oponentams paliko tik tašką (73:74). Į nesėkmių virtinę prisidėjo ir klaida pasibaigęs išsimetimas iš užribio, palikęs panevėžiečiams 11 sekundžių ir šansą išplėšti pergalę. Kartojosi panašus scenarijus – O. Kovliaras prametė, bet laiku ir vietoje atsidūręs M. Rubštavičius pataikė mirtiną dvitaškį.

Utenos komandai koją kišo tragiška tolimų metimų realizacija – šeimininkai pataikė vos vieną tritaškį iš 18 (5 proc.). Be to, neblizgėjo ir abiejų ekipų baudų pataikymas: nugalėtojai tokiu būdu surinko 11 taškų iš 19 galimų (57 proc.), o pralaimėtojai – 21 iš 34 (61 proc.).

Įnirtinga kova ant parketo užvirė jau pirmosiomis mačo minutėmis. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui po Gabrieliaus Maldūno dvitaškio priekyje buvo svečiai (10:7). Netrukus panevėžiečiai buvo bepabėgą nuo oponentų (18:11), tačiau 8 taškais paeiliui atsakę uteniškiai išsiveržė į priekį (19:18). Tiesa, geresnė kėlinio pabaiga susigrąžinti trapią persvarą leido Panevėžio ekipai – 23:20.

Antrąjį ketvirtį 5 taškais per minutę pradėjęs „7bet-Lietkabelis“ truktelėjo į priekį (28:20), bet šeimininkai sustabdė oponentų spurtą ir lėtai, bet nuosekliai ėmė mažinti savo deficitą, kol lygybę susitikime atstatė Lauryno Beliausko prasiveržimas (32:32). Pusiausvyra švieslentėje atsispindėjo ir finišavus pirmajai mačo daliai – 38:38.

Po pertraukos arši kova taškas į tašką tęsėsi, tačiau du sėkmingi L.J. Thorpe’o epizodai leido šiek tiek komfortabiliau pasijausti jo komandai (50:45). Per likusias trečiojo kėlinio penkias minutes abi komandos žengė taško per minutę ritmu ir prieš lemiamą dešimties minučių atkarpą arčiau pergalės buvo namų komanda – 55:50.

Panevėžiečiai kliovėsi Martyno Varno lydersyte – jo du tritaškiai leido išlaikyti uteniškius per kovinį atstumą (56:60). Vis dėlto netrukus L.J. Thorpe’o „2+1“ epizodas pirmąsyk rungtynėse sukūrė „Uniclub Bet-Juventus“ dviženklę persvarą, kurios, atrodė, jau užteks pergalei (69:58).

„Uniclub Bet-Juventus“: Dominicas Greenas 19, L.J. Thorpe’as 14, Laurynas Beliauskas 12, Ernestas Sederevičius 7, Vincentas Kestelootas, Šarūnas Beniušis ir Arnaldo Toro po 6.

„7bet-Lietkabelis“: Oleksandras Kovliaras ir Martynas Varnas po 13, Mantas Rubštavičius 12, Džordže Gagičius 11, Paulius Danusevičius 7, Gabrielius Maldūnas ir Vytenis Lipkevičius po 6.

The post Metų vagystė: „Lietkabelis“ ištraukė pralaimėtas rungtynes Utenoje first appeared on O, Sportas!.

Kokia jūsų reakcija?

Patinka Patinka 0
Nepatinka Nepatinka 0
Meilė Meilė 0
Juokingas Juokingas 0
Pyksta Pyksta 0
Liūdna Liūdna 0
Vau Vau 0