„Maccabi“ paprašė Eurolygos rungtynes grąžinti į Izraelį

Spalis 15, 2025 - 21:00
 0
„Maccabi“ paprašė Eurolygos rungtynes grąžinti į Izraelį
Odedas Kattashas (BNS Foto nuotr.)

Izraelio žiniasklaida praneša, jog Tel Avivo „Maccabi“ kreipėsi į Eurolygą su prašymu namų rungtynes žaisti tėvynėje.

Kaip skelbia tinklapis „One“, antrą sezoną Serbijoje namų rungtynes žaidžianti „Maccabi“ jau pateikė oficialų prašymą ir dabar laukia Eurolygos atsakymo.

Primename, jog „Maccabi“ yra viena iš keturių Izraelio ekipų, dėl karinės įtampos su arabiškuoju pasauliu namų rungtynes žaidžianti užsienyje. Kitos trys – taip pat Eurolygoje rungtyniaujanti Tel Avivo „Hapoel“ bei Europos taurės komandos Herclijos „Bnei“ ir Jeruzalės „Hapoel“.

Kol kas nėra jokių ženklų, jog Eurolyga tokius prašymus tenkintų. Nors situacija yra aprimusi, Izraelio bei Palestinos konfliktas tęsiasi nuo pat Šaltojo karo pradžios, o jis reguliariai perauga ir į karinius ar teroristinius veiksmus.

Šis konfliktas iššūkius sporto turnyrams kelia ir tarptautiniu mastu. Pavyzdžiui, šią savaitę visos Ispanijos bei Izraelio komandų kovos tarptautiniuose krepšinio turnyruose vyks už uždarų durų.

The post „Maccabi“ paprašė Eurolygos rungtynes grąžinti į Izraelį first appeared on O, Sportas!.

Kokia jūsų reakcija?

Patinka Patinka 0
Nepatinka Nepatinka 0
Meilė Meilė 0
Juokingas Juokingas 0
Pyksta Pyksta 0
Liūdna Liūdna 0
Vau Vau 0