Liko 90 dienų iki pasaulio jaunių irklavimo čempionato Trakuose

Lygiai po 90 dienų – 2025 m. rugpjūčio 6 d. – Trakuose prasidės pasaulio jaunių (U19) irklavimo čempionatas, kuris į Lietuvą sugrąžins aukščiausio lygio tarptautinį irklavimo renginį.
Į čempionatą susirinks daugiau nei 900 jaunųjų irkluotojų iš daugiau nei 60 pasaulio šalių. Atletai penkias dienas varžysis dėl pasaulio čempionų titulų vienoje gražiausių irklavimo trasų Europoje – Trakų sporto bazėje prie Galvės ežero.
„Tai išskirtinė galimybė Lietuvos sporto bendruomenei – ne tik priimti pasaulinio lygio čempionatą, bet ir įkvėpti mūsų jaunimą sportuoti, svajoti bei siekti olimpinių aukštumų“, – teigia organizatoriai.
Renginio metu žiūrovų lauks ne tik aukščiausio lygio sportinės kovos, bet ir fanų zona, partnerių veiklos bei pramogos visai šeimai.
Bilietai jau prekyboje!
Vienos dienos bilietai kainuoja nuo 10 iki 20 Eur, o abonementas visoms penkioms dienoms – 50 Eur.
Juos galima įsigyti internetu: https://bit.ly/RowingTrakaiTickets
Oficiali renginio svetainė: www.rowingtrakai.lt
Sekite naujienas čempionato socialiniuose tinkluose Facebook, Instagram ir Facebook renginyje.
Kokia jūsų reakcija?






