Kantrybė baigėsi: „Real“ atsisveikino su Alonso

Xabi Alonso karjera Madrido „Real“ vyr. trenerio pareigose truko vos 8 mėnesius. Klubas su treneriu atsisveikino abipusiu sutarimu bei jau paskyrė pastarojo įpėdinį.
„Real“ apie atsisveikinimą su Alonso paskelbė kitą dieną po pralaimėtų Ispanijos Supertaurės finalo rungtynių savo amžiniems varžovams iš Barselonos.
Iš karto po šios žinios karališkasis Madrido klubas pranešė, kad komandos vairą perimą iki tol B ekipą treniravęs, taip pat buvęs komandos žaidėjas Alvaro Arbeloa.
Alonso viso „Real“ komandai vadovavo 34 rungtynėse, o per jas pasiekė 24 pergales. Ispanijos čempionate sužaistas pirmas ratas, o Madrido komanda rikiuojasi antroje vietoje. Pirmauja „Barcelona“, turinti 4 taškų persvarą.
Arbeloa klubo sistemoje darbuojasi nuo 2020 metų, tačiau dar niekada karjeroje nėra treniravęs vyrų komandos.
The post Kantrybė baigėsi: „Real“ atsisveikino su Alonso first appeared on O, Sportas!.
Kokia jūsų reakcija?
Patinka
0
Nepatinka
0
Meilė
0
Juokingas
0
Pyksta
0
Liūdna
0
Vau
0