Jasikevičius po košmariškos dvigubos savaitės: „Čempionams taip elgtis nepridera“
 
                                
Šarūnas Jasikevičius su Stambulo „Fenerbahče“ dvigubą savaitę Ispanijoje užbaigė dviemis apmaudžiais pralaimėjimais, o lietuvis išreiškė nusivylimą savo auklėtinių pastangomis.
Antradienį 79:94 Valensijoje sutriuškintas lietuvis ketvirtadienį Madride sugėrė dar rimtesnį smūgį – 58:84 nusileista vietos „Real“ krepšininkams.
Eurolygos čempionams tai buvo penktas pralaimėjimas per aštuonis turus.
„Sveikinimai „Real“ ir treneriui Sergio Scariolo. Aikštėje nepadarėme nieko, ką norėjome, pirma rungtynių pusė buvo tragiška. Tiesą sakant, man rezultatas nerūpi, nes tiesiog nežaidėme gerai, bet mane labai neramina tai, kad nesielgėme kaip profesionalai.
Apie motyvaciją žaidėjams kartojame nuo sezono pradžios, bet atrodo, kad nesugebame susitvarkyti su praeito sezono sėkme. Aikštėje atrodome tragiškai. Mūsų fizinis lygis bėgant sezonui turėtų kilti, tačiau mūsų nusiteikimas atrodo labai blogai.
Manau, kad turime išlikti kuklūs. Tikiu, kad jeigu nori būti čempionas, turi atitinkamai elgtis kasdien. Kai rungtynėse mums kažkas nesiseka, tiesiog sustojame žaisti. Čempionams taip elgtis nepridera. Taip, dar lieka daug rungtynių ir mes tikrai būsime geresni, tačiau šiuo metu viskas klostosi ne mūsų naudai“, – teigė Jasikevičius.
Vos 17-ą vietą Eurolygoje užimanti Turkijos ekipa kitą savaitę susitiks su Vilerbano ASVEL.
The post Jasikevičius po košmariškos dvigubos savaitės: „Čempionams taip elgtis nepridera“ first appeared on O, Sportas!.
Kokia jūsų reakcija?
 Patinka
        0
        Patinka
        0
     Nepatinka
        0
        Nepatinka
        0
     Meilė
        0
        Meilė
        0
     Juokingas
        0
        Juokingas
        0
     Pyksta
        0
        Pyksta
        0
     Liūdna
        0
        Liūdna
        0
     Vau
        0
        Vau
        0
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                                                                                                                                                     
                                                                                                                                                     
                                                                                                                                                     
                                                                                                                                                     
                                             
                                             
                                             
                                             
                                            