Indian Velse iškritus Džokovičiui, daugiau sensacijų nefiksuojama

Kovas 10, 2025 - 12:00
 0  0
Indian Velse iškritus Džokovičiui, daugiau sensacijų nefiksuojama
Novakas Džokovičius (Scanpix nuotr.)

Indian Velse vykstančiame pirmajame sezono „Masters“ serijos turnyre ankstyvo pralaimėjimo neišvengė Novakas Džokovičius, tačiau daugiau rimtesnių sensacijų kol kas nefiksuojama.

Daugiausiai „Didžiojo kirčio“ ir „Masters“ serijos turnyrų per savo karjerą laimėjęs Džokovičius Indian Velse krito jau po pirmos kovos, kurioje 2:6, 6:3, 1:6 krito prieš po kito tenisininko traumos į pagrindinį turnyrą patekusį Boticą Van de Zandschlupą.

Po šio pralaimėjimo 37-erių serbas pripažino, jog pastaruoju metu jo forma nėra tokia, kokios norėtų, o atrasti motyvacijos varžytis aukščiausio lygio turnyruose tampa vis sunkiau.

Van de Zandschlupas Indian Velse užbaigė ir kito garsaus tenisininko Nicko Kyrgioso kelionę. Tiesa, australas iš kovos pasitraukė dėl riešo skausmų, kurie jam per pastaruosius dvejus metus leido sužaisti tik saujelę mačų.

Daugiau siurprizų pirmasis sezono „Masters“ turnyras kol kas nepateikė. Savo žygius penktuoju „Didžiojo kirčio“ turnyru vadinamose varžybose tęsia Carlosas Alcarazas, Daniilas Medvedevas, Hubertas Hurkaczas, Benas Sheltonas, Grigoras Dimitrovas, Holgeris Rune ir Stefanosas Tsitsipas.

„BNP Paribas Open“ turnyre dėl kelių mėnesių diskvalifikacijos už dopingo vartojimą nedalyvauja pirmoji pasaulio raketė Jannikas Sinneris

The post Indian Velse iškritus Džokovičiui, daugiau sensacijų nefiksuojama first appeared on O, Sportas!.

Kokia jūsų reakcija?

Patinka Patinka 0
Nepatinka Nepatinka 0
Meilė Meilė 0
Juokingas Juokingas 0
Pyksta Pyksta 0
Liūdna Liūdna 0
Vau Vau 0