Nuostabus Loydas lenkams iškovojo vietą EČ ketvirtfinalyje

Rugsėjis 7, 2025 - 15:00
 0
Nuostabus Loydas lenkams iškovojo vietą EČ ketvirtfinalyje
Jordanas Loydas (FIBA nuotr.)

Dviejų įsimintiną Europos čempionatą žaidžiančių rinktinių susidūrimą laimėjusi Lenkija pagriebė penktą bilietą į ketvirtfinalį.

Sekmadienį Igorio Miličičiaus auklėtiniai 80:72 įveikė Bosnijos ir Hercegovinos krepšininkus bei antrame Europos čempionate iš eilės pateko tarp aštuonių geriausių.

Po pirmų dviejų lemiamo kėlinio minučių bosniai dar buvo priekyje vienu tašku (66:65), tačiau tuomet lenkai spurtavo 11:2. Negana to, Azizo Bekiro komanda paskutines penkias minutes turėjo žaisti be šlaunį susižeidusio Johno Robersono.

Nors Bosnijos ir Hercegovinos rinktinė dar kibo varžovams į atlapus ir savo atsilikimą mažino iki 4 taškų, visiškai panaikinti deficito nepajėgė.

Dėl vietos pusfinalyje vieni iš Europos čempionato šeimininkų susikaus su Ergino Atamano vadovaujama Turkija, šeštadienį po sunkios kovos palaužusia švedus.

Pagrindiniu lenkų pergalės kalviu vėl tapo Jordanas Loydas, jau ketvirtąsias čempionato rungtynes baigęs bent su 25 taškais. Iki jo per pastaruosius 35 metus tokie atvejai fiksuoti tik tris sykius. Už du iš jų atsakingas buvo Mateuszas Ponitka, už vieną – Damianas Kuligas.

Loydo sąskaitoje po rungtynių iš viso buvo 28 taškai, 3 atkovoti kamuoliai ir 22 naudingumo balai. Jam geriausiai talkino dvigubą dublį fiksavęs Ponitka – 19 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

Po 32 metų Europos čempionato atkrintamosiose žaidusių bosnių gretose 20 taškų ir 7 atkovotus kamuolius rinko Jusufas Nurkičius, 19 jų iki traumos spėjo surinkti Robersonas.

The post Nuostabus Loydas lenkams iškovojo vietą EČ ketvirtfinalyje first appeared on O, Sportas!.

Kokia jūsų reakcija?

Patinka Patinka 0
Nepatinka Nepatinka 0
Meilė Meilė 0
Juokingas Juokingas 0
Pyksta Pyksta 0
Liūdna Liūdna 0
Vau Vau 0