Lietuvių akistatoje – rezultatyvus Dimša ir PAOK pergalė prieš Kuzminsko ir Lekavičiaus ekipą

Graikijos krepšinio pirmenybėse Tomo Dimšos vedama PAOK stojo į dvikovą su Mindaugo Kuzminsko ir Luko Lekavičiaus atstovaujama Atėnų AEK.
Šį kartą mačas palankiau susiklostė Dimšai – gynėjas buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių, o PAOK krepšininkai 78:76 palaužė AEK.
Dimša nugalėtojams pelnė 15 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir išskirstė 3 rezultatyvius perdavimus. Už jį geriau sužaidė tik Benas Moore’as, surinkęs dvigubą dublį – 20 taškų, 10 atkovotų kamuolių.
Atėnų klube Kuzminskas pasižymėjo 7 taškais ir 2 rezultatyviais perdavimais, o Lekavičius užfiksavo 3 taškus ir 4 rezultatyvius perdavimus.
Penkias pergales per šešis mačus iškovojusi PAOK šiuo metu rikiuojasi antroje vietoje, ją lenkia tik Pirėjo „Olympiacos“. Tuo metu keturis sykius triumfavusi ir du kartus suklupusi AEK rikiuojasi trečia, tačiau ją aplenkti gali savo mačo dar nesužaidusi Atėnų „Panathinaikos“.
The post Lietuvių akistatoje – rezultatyvus Dimša ir PAOK pergalė prieš Kuzminsko ir Lekavičiaus ekipą first appeared on O, Sportas!.
Kokia jūsų reakcija?
Patinka
0
Nepatinka
0
Meilė
0
Juokingas
0
Pyksta
0
Liūdna
0
Vau
0