Savaitgalį – lankininkų varžybos „Klaipėdos taurė“

Žymantas  avatar   
Žymantas
Rugpjūčio 13–14 dienomis Smiltynėje kaip ir kasmet vyks tarptautinės lankininkų varžybos „Klaipėdos taurė“

„Klaipėdos taurėje“ ruošiasi dalyvauti 50 sportininkų. Savo taiklumą ir ištvermę sportininkai patikrins olimpinių, paprastųjų ir skriemulinių lankų kategorijose, taip pat komandinėse mišrių porų rungtynėse.  Šiemet į varžybas susirinks gausus kolegų latvių būrys – kartu su lietuviais rungsis dešimt sportininkų iš trijų Latvijos lankininkystės klubų.

 

Smiltynėje savaitgalį vyks ne tik „Klaipėdos taurė“, bet ir trečias „Lietuvos taurės“ etapas. „Lietuvos taurė“ šiemet rengiama pirmą kartą. Pirmas etapas įvyko Utenoje, antras – Kaune, o paskutinysis, ketvirtas, vyks Vilniuje rugsėjo 10 dieną. Viktoro Černiausko atminimo varžybų metu bus susumuoti visų etapų taškai ir išrinkti geriausi sportininkai.

 

„Lietuvos taurę“, norėdama populiarinti šaudymą iš lanko, šiemet sugalvojo Lietuvos lankininkų federacija. Taip tikimasi pritraukti naujų sportininkų, pagausinti varžybų dalyvių gretas ir skatinti tarpusavio konkurenciją. Taip pat viliamasi, kad ši naujovė sportininkams padės geriau pasiruošti varžyboms užsienyje – Europos ir pasaulio čempionatams.

 

Klaipėdos lankininkų klubo organizuojamos varžybos vyks Klaipėdoje, Smiltynės sporto ir sveikatingumo bazėje, Smiltynės g. 13.  Tiems,  kurie  nori  stebėti varžybas internetu, tiesioginių transliacijų nuorodas rasite apačioje. Varžybų startas šeštadienį 12 val. Antra turnyro diena startuos taip pat 12 val.

1 dienos transliacijos nuoroda: https://videosportas.lt/v/cfa5EL
2 dienos transliacijos nuoroda: https://videosportas.lt/v/IQaVNy

 

Komentarų nėra