Ričardas Berankis po ketverių metų pertraukos dramatiškai triumfavo ATP „Challenger“ turnyre

Geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis nutraukė titulų badą. 32-ejų metų lietuvis sekmadienį triumfavo Prancūzijoje pasibaigusiame ATP „Challenger“ serijos „Open Saint-Breuc Armor Agglomer..

27/03/23  •  342 - peržiūros

Rakečių sportas
Jokūbas  avatar

235-ąją vietą ATP klasifikacijoje užimantis lietuvis finale po 2 val. 37 min. trukusios kovos 6:3, 6:7 (3-7), 7:6 (7-5) nugalėjo 23-ejų metų prancūzą Daną Addedą (ATP-283).

Lietuvos tenisininkas užtikrintai laimėjo pirmą setą, o antrajame turėjo porą galimybių tašku laimėti mačą. Visgi prancūzas neleido to padaryt, o pratęsime jis sugebėjo laimėti antrą setą bei išlyginti bendrą rezultatą.

Trečiajame sete D. Addedas pirmavo 4:1, tačiau R. Berankis nepasidavė, pasivijo varžovą, o pratęsime galiausiai išplėšė pergalę.

Tai buvo 14-asis R. Berankio laimėtas ATP „Challenger“ serijos turnyras ir pirmasis po labai ilgos pertraukos. Iki šio sekmadienio paskutinis lietuvio laimėtas „Challenger“ turnyras buvo 2019 metais Vankuveryje (Kanada). Tiesa, prieš metus R. Berankis žaidė analogiško turnyro finale.

Už pergalę turnyre Lietuvos tenisininkui atiteko 75 ATP reitingo taškai ir 9880 eurų.

Turnyro Prancūzijoje prizų fondą sudarė 73 tūkst. eurų.