„Raseinius“ palaužusi „Ataka“ iškovojo A diviziono bronzą

Nostra.lt-RKL A diviziono mažajame finale Kazlų Rūdos SC-„Ataka” rezultatu 73:62 (17:12, 14:12, 25:18, 17:20) įveikė Raseinių „Raseinius” ir pasidabino bronzos medaliais.

02/05/23  •  229 - peržiūros

Komandinis sportas
Žymantas  avatar

Rungtynių pradžia „Raseiniams“ buvo sudėtinga – jiems net tris su puse minutės nepavyko pelnyti taškų. Tuo pasinaudojusi „Ataka“ šovė į priekį (10:0). Įsivažiavę raseiniškiai pirmojo kėlinio gale prisivijo priešininkus (14:12), bet Ernesto Barkaus tritaškis leido Kazlų Rūdos ekipai išlaikyti trapią persvarą.

Antrojo ketvirčio pradžioje komandos kovojo taškas į tašką, o vėliau „Ataka“ trumpam įgijo 9 taškų pranašumą (25:16). „Raseiniai“ į tai atsakė tritaškiu ir dvitaškiu, bet susilyginti su varžovais nesugebėjo – šie kėlinį užbaigė pirmaudami 7 taškais (31:24).

Po ilgosios pertraukos „Atakos“ krepšininkai sužaidė atkarpą 11:2 ir persvarą padidino iki dviženklės (42:28), o po dar dviejų rezultatyvių atakų komandas skyrė net 17 taškų (47:30). Raseiniškiai spurtavo 2:11 ir deficitą sumažino perpus (49:41), bet šis netrukus vėl išaugo (58:42). Tik paskutinėmis rungtynių minutėmis kazlų rūdiškių pranašumas kiek sumažėjo, tačiau liko nepanaikintas ir uždirbo jiems pergalę mažajame finale.

13 taškų „Atakai“ uždirbo Karolis Šarukas (17 min, 2/4 dvit., 2/5 trit., 3/6 baud.). Krepšininkas taip pat atkovojo 6 kamuolius, blokavo 2 metimus, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir surinko 16 naudingumo balų.

Naudingiausias „Raseinių“ žaidėjas buvo Nojus Vaivada, per 26 minutes įmetęs 17 taškų (5/6 dvit., 2/3 trit., 1/2 baud.), atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus, blokavęs 1 metimą, išprovokavęs 2 varžovų pražangas ir uždirbęs 24 naudingumo balus.

„Raseinių“ treneris K. Lendzevičius: „Vienos prasčiausių mūsų rungtynių“

„Raseinių“ vyr. treneris Karolis Lendzevičius atviravo, kad komanda yra nusivylusi savo žaidimu mažajame finale.

„Tai buvo vienos prasčiausių mūsų rungtynių. Prasti sprendimai, netaiklūs metimai. Darėme daug klaidų ir nesugebėjome prisitaikyti prie varžovų žaidimo“ – sakė K. Lendzevičius.

SC-„Atakos” vyr. treneris Tomas Bietkis atskleidė, kad nors ekipa laimėjo dviženkliu skirtumu, pergalė buvo varginanti.

„Ši pergalė pareikalavo visų jėgų. Tai buvo paskutinės sezono rungtynės, todėl atidavėme viską. Laimėti padėjo koncentracija, protinga gynyba“, – pasakojo „Atakos” strategas.