Po įtikinamo triumfo „Kaunas City“ nuo aukso skiria viena pergalė

Kovoje dėl Lietuvos ledo ritulio čempionų titulo įtikinamą pergalę iškovojo „Kaunas City“ komanda priartėjusi prie aukso medalių.

17/03/23  •  282 Visningar

Övrig
Jokūbas  avatar

Antrose finalo rungtynėse „Kaunas City“ Elektrėnuose 6:0 susitvarkė su „Airwell Energijos“ komanda ir serijoje iki trijų pergalių dabar pirmauja 2:0. Iki pirmųjų klubo istorijoje aukso medalių kauniečiams trūksta vienintelės pergalės.

Pirmajame kėlinyje vyravo lygus žaidimus, bet vienintelį kėlinio įvartį pelnė svečiai iš Kauno. Į vartus tiksliai metė Egidijus Binkulis (11:25, rez. perd. Lukas Žukauskas, Nursultanas Belgibajevas).

Situacija pasikeitė antrajame kėlinyje, kai kauniečiai visiškai perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas. Jei iš pradžių Lukui Žukauskui nepavyko pasižymėti iš dėkingos situacijos, vėliau tikslą pasiekė Paulius Grybauskas (23:33, rez. perd. Aivaras Bendžius), o Bogdanas Stupakas pasižymėjo daugumoje pakeitęs komandos draugo iš toli atlikto metimo skriejimo kryptį (27:47, rez. perd. Povilas Verenis, Kostas Gusevas).

Antrojo kėlinio pabaigoje dar kartą daugumą realizavo B. Stupakas (38:38, rez. perd. K. Gusevas, A. Bendžius), o trečiajame kėlinyje savo persvarą „Kaunas City“ padidino dar labiau. Gražiu įvarčiu į viršutinį vartų kampą pasižymėjo L. Žukauskas (48:14, rez. perd. E. Binkulis), o B. Stupakas (Oleksandras Voroninas, Daniyaras Gabdulinas) šį kartą pasižymėjo mažumoje, pelnydamas savo „hat-tricką“ tuomet, kai ant ledo jo komandos draugų buvo vienu mažiau nei oponentų.

Šeštadienį komandos stos į trečiąją akistatą Kaune. Rungtynių startas 13:15 val.

Daugiau informacijos: hockey.lt