Pijus Baniulis solidžiai debiutavo Europos akrobatinio slidinėjimo taurės varžybose

Livinjo (Italija) mieste vykstančiame Europos akrobatinio slidinėjimo („Freeski“) taurės varžybų etape pirmą sykį dalyvavo Lietuvos atstovas – Pijus Baniulis.

23/03/23  •  278 - peržiūros

Žiemos sportas
Jokūbas  avatar

Akrobatinio nusileidimo („Slopestyle“) rungties kvalifikacijos antroje grupėje P. Baniulis surinko 63 taškus ir užėmė 11-ąją vietą. Mūsiškis aplenkė 17 pajėgių sportininkų iš viso pasaulio.

Iki finalinio aštuntuko P. Baniuliui pritrūko 9,33 taško.

Geriausią rezultatą antroje grupėje pasiekė austras Danielis Bacheris (91,33 tšk.). Antrąją vietą užėmė prancūzas Vincentas Maharavo (89,33 tšk.), trečiąją – šveicaras Nicola Bolingeris (85 tšk.).

Pirmoje kvalifikacijos grupėje nugalėjo prancūzas Owenas Branjonneau (83 tšk.). Iš viso varžybose startavo 55 sportininkai. Į finalą pateko po aštuonis slidininkus iš dviejų kvalifikacijos grupių.

Finale varžysis šeši šveicarai, penki prancūzai, du austrai, du norvegai ir italas.