Nuo 2022-2023 m. RKL sezono pradžios bus transliuojamos visos Nostra.lt-RKL rungtynės

Žymantas  avatar   
Žymantas
Krepšinio mėgėjams džiugi žinia – Nostra.lt-RKL pasirašė transliavimo sutartį su portalu Videosportas.lt ir sieks transliuoti visas sezono dvikovas

Videosportas.lt – internetinis sporto transliacijų portalas, daugiausia dėmesio skiriantis Lietuvos sportui. Supaprastintos tiesioginės transliacijos procesu, gyvos sporto transliacijos tampa prieinamos kiekvienai komandai ar klubui.

Videosportas.lt vadovas Arnas Šikšnius įsitikinęs, kad bendradarbiavimas su Nostra.lt-RKL atneš abipusės naudos.

„RKL yra viena iš didesnių krepšinio lygų, todėl mums transliuoti ir perteikti žiūrovams šitą vaizdą yra labai džiugu, – džiaugiasi A. Šikšnius. – Stengsimės transliuoti tiek A, tiek B diviziono rungtynes. Visas transliacijas matysite tiesiogiai Videosportas.lt svetainėje.“

Iš viso 2022-2023 m. RKL sezone įvyks apie 600 varžybų. Savaitės mačą išvysite per kabelinės televizijos kanalą „INIT TV“, o Videosportas.lt tiesiogiai transliuos visus likusius – to iki šiol niekam nepavyko padaryti. Tačiau varžybomis Videosportas.lt neapsiribos – planuojamos savaitės rungtynių apžvalgos, gražiausių savaitės momentų pakartojimai ir kitokios laidos.

Nostra.lt-RKL prezidentas Vidas Butkus teigia, kad partnerystė su Videosportas.lt smarkiai pakels lygos kokybę.

„Emocijos yra, turbūt galima sakyti, pačios didžiausios, nes, visų pirma, mes einame tuo keliu link tikslo, kurį buvome užsibrėžę – kad lyga būtų žinoma, kad lyga būtų matoma, kad lyga būtų kokybiška“, – pasakoja V. Butkus.

Didelės raiškos rungtynių transliacijos pagerins ne tik žiūrovų patirtis, bet ir pakels teisėjavimo profesionalumą. Arbitrai turės galimybę varžybų metu peržiūrėti ginčytinų epizodų pakartojimus ir priimti objektyvius sprendimus.

Lengvai prieinamos rungtynių transliacijos – puiki žinia ir Nostra.lt-RKL klubams. Aukštos kokybės vaizdas pasieks visą šalį, todėl komandos sulauks didesnio dėmesio iš rėmėjų ir partnerių. Taip pat žaidėjai galės žiūrėti rungtynių pakartojimus, analizuoti savo žaidimą ir tobulėti dar efektyviau.

Mantasss
Mantasss 7 mėnesis atgal
labai laukiu!!
0 0 Reply
Rodyti daugiau