Lietuvos bulių kautynių finalinis etapas vyks Telšiuose

Žymantas  avatar   
Žymantas
Bulių kautynių sezonas šiemet kaip niekada įtemptas, tad artėjantį sekmadienį, rugsėjo 25 d. Getautės autokroso trasoje, Telšių raj. vyks finalinis 2022 m. Lietuvos bulių kautynių etapas

Kaip jau įprasta, „bulių kautynėse“ važiuos suskirstyti į dvi klases. „Lengvųjų bulių“ kategorijoje bus varžomasi daugiau ar mažiau standartiniais, bet saugumo įrangą turinčiais automobiliais. „Sunkiųjų bulių“ kategorijoje susigrums tikri „transformeriai“ – automobiliai, kurių kėbulai maksimaliai paruošti kovai ir skirti kuo lengviau apsukti ar apversti oponentą. Pasak Lietuvos ekstremalaus sporto klubų asociacijos prezidento Romualdo Bučnio, šios kategorijos automobiliai visada žiūrovams sukelia didelį ispūdį trasoje, kuomet kiekvienas automobilio pilotas bando nustumti ar „apversti" priešininką.

Gali būti kelias vaizdas

Organizatorių nuotr.

Taip pat trasoje vyks ir „bulių be kontaktų“ važiavimai. Jie rengiami pagal autokrosui artimas taisykles ir čia bet kokie tyčiniai kontaktai yra draudžiami. Taigi, per vieną dieną čia bus galima pamatyti tiek lenktynes, tiek kautynes. Getautės  trasa yra itin patogi žiūrovams. Aukšti trasos šlaitai leidžia saugiai, bet tuo pačiu iš arti stebėti veiksmą trasoje.

Gali būti kelias vaizdas

Organizatorių nuotr.

Renginio vietoje bilieto kaina 10 Eur. (vaikams iki 10 metų nemokamai). Norintiems stebėti ekstremalų automobilių sporto renginį tiesiogiai, transliacijos kaina tik 5 Eur!
Varžybų pradžia 12:00 val.

Transliacijos nuoroda - spausti čia.

Komentarų nėra