Lietuvos automobilių kroso A ir B lygų čempionato finalinis etapas keliasi į Kupiškį

Žymantas  avatar   
Žymantas
Rugsėjo 18 d. Kupiškio rajone, Uoginių automobilių sporto komplekse vyks finalinis Lietuvos automobilių kroso A ir B lygų čempionato etapas.

Šį sekmadienį paaiškės nauji, 2022 metų Lietuvos auto kroso čempionai ir prizininkai. Paskutinį etapą organizuoja Kupiškio „auto-moto sporto“ klubas, kurio vadovas yra  Sauliusi Valiukas.

Gali būti 2 žmonės, automobilis ir kelias vaizdas

Organizatorių nuotr.

Kaip rodo Lietuvos automobilių sporto federacijos oficialus puslapis, šiuo metu dalyvių finaliniame etape jau yra virš 70 (pilnas dalyvių sąrašas - spausti čia) ir jis dar nenustoja pildytis. Kaip ir praeituose etapuose, finaliniame etape bus galima išvysti šias automobilių klases: „Mini Buggy", „Yaris Cup", „Super1600",„Super200", „Super Cars", „Buggy 1600", „Buggy Cup".

Po jau įvykusių keturių etapų „Mini Buggy“ klasėje lyderiauja ir nugalėtojo vardą praktiškai turintis Kristupas Pilipavičius. 100 taškų turintis ir net 24 taškais artimiausią persekiotoją Ąžuolą Dungveckį lenkiantis lyderis čempiono titulą prarasti galėtų nebent apskritai nestartuodamas. Visais kitais atvejais Kristupas Pilipavičius užtikrintai taptų Lietuvos čempionu, jo pagrindinė užduotis – startuoti. Trečioje vietoje su 72 taškais rikiuojasi Patrikas Dungveckis.

Klasėje „Yaris Cup“ po keturių etapų savo rankose kozirius laiko Matas Rimkus, turintis 45 taškus. Tačiau vos trimis taškais nuo jo atsilieka Ignas Petreikis. Trečioje vietoje yra Kernius Šulinskas, kurį nuo čempiono vardo skiria tik penkių taškų atsilikimas.

„Super 1600“ klasė aiškus lyderis jau yra, tai Karolis Petreikis, kuris visus tris įvykusius etapus laimėjo ir turi surinkęs 81-ą balą. Su 68 taškais antroje vietoje užimantis Mantas Laskovas dar turi šansų dėl čempiono vardo. Trečioje vietoje rikiuojasi Erikas Narbutas su 52 taškais.

„Super 2000“ klasėje bus organizuojami važiavimai dviejuose atskiruose pogrupiuose. Pačioje gausiausioje A lygos čempionato klasėje geriausiai sekasi Edvinui Mikniui. Jis laimėjo du etapus, sykį buvo antras ir kartą šeštas ir dabar turi sukaupęs 107 taškus. Antroje vietoje žengia „braliukas“ Raivis Grigorovičs. Jo sąskaitoje – 83 balai ir viltys tapti mūsų šalies čempionu jam yra labai menkos. Trečioje vietoje su 76 taškais rikiuojasi Arnas Kanapeckas.

Gali būti 2 žmonės, automobilis ir kelias vaizdas

Organizatorių nuotr.

SuperCars“ klasse tempą diktuoja Audrius Stanis. Jis laimėjo visus keturis jau įvykusius etapus ir turi 104 taškus ir yra praktiškai nebepavejamas antroje vietoje užimančiam Pauliui Šniukui, kuris yra surinkęs 88 balus. Trečioje vietoje šiuo metu yra Jonas Ramanauskas, turintis 72 balus.

Buggy 1600“ klasėse dalyvių skaičius per sezoną nebuvo didelis, todėl jie čia kovos tik dėl šio etapo taurių. Kadangi šiemet šios kategorijos sportininkų aktyvumas buvo itin menkas, čempionatas jiems jau nebėra laikomas įvykusiu ir į metinės įskaitos taures bei čempionų ar prizininkų titulus jie pretenduoti nebegali.

B lygos čempionato klasėje 1600 sezono lyderis, su su 93 taškais šiuo metu laikomas latvis Dainis Zemnieks. Nuo jo vos penkiais taškais atsilieka Liutauras Mockus, o trečioje vietoje žengia Indrė Zatorskytė.  Klasėje 2000 po keturių etapų lyderio vaidmuo priklauso Deividui Kusui, kuris yra surinkęs 105 taškus. Antroje vietoje su 83 taškais rikiuojasi Edvinas Jevgrafovas, o trečias su 77 balais – Gytis Šatkauskas.

Varžybų atidarymo pradžia 12:00 val. 

Tiesioginės transliacijos nuoroda - spausti čia.

Komentarų nėra