Katažina Sosna ir Eimantas Gudiškis apgynė Lietuvos čempionų titulus

Naujamiestyje (Panevėžio r.) kartu su „Lietuvos kalnų dviračių maratonu“ surengtas 8-asis Lietuvos kalnų dviračių (MTB) kroso maratono (XCM) čempionatas.

24/05/23  •  307 Views

Technical sports
Žymantas  avatar

Moterų grupės nugalėtoja septintą kartą tapo Katažina Sosna, atstovaujanti Italijos komandai „Torpado Factory Team“, o tarp vyrų ketvirtą kartą triumfavo Eimantas Gudiškis iš „Colibri Cycling“ komandos.

K. Sosna 45 km nuvažiavo per 1 val. 44 min. 7,6 sek. Sidabro medalį pelnė 2021 m. šalies čempionė Greta Karasiovaitė („Triscelion Factory Team“, +2.53,2), o bronzos – Viltė Kriaučiūnaitė („RealBean.eu“, +2.53,4). Ketvirta buvo Dovilė Kučinskienė („Dviratai-Daistatus“, +17.03,5).

E. Gudiškis, kuris šelies čempionu tapo 2016, 2021 ir 2022 metais, 67,5 km nuvažiavo per 2 val. 19 min. 19,2 sek. Sidabrą iškovojo Justinas Biekša („Colibri Cycling“, +1.21,6), o bronzą – Venantas Lašinis („Kaunas Cycling Team“, +3.34,6). Ketvirtą vietą užėmė daugkartinis šalies vicečempionas Domas Manikas („RealBean.eu“, +3.51,9), penktą – Andrejus Dolgovas („Top Team Cycling“, +4.18,8), o šeštą – Jonas Maišelis („Veloklinika Cycling Team“, +4.22,1).

Lietuvos veteranių M40 grupės čempione tapo Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių plento varžybų dalyvė Daiva Ragažinskienė („Colibri Cycling“). Antra buvo Tatjana Petrauskienė („Antaris Team“), o trečia – Karolina Mickevičiūtė-Juodišienė.

Lietuvos veteranų V35 grupės čempionu tapo Mantas Serbintas („Colibri Cycling“), vėl antras buvo jo komandos draugas Justinas Ožiūnas, o trečias – Martynas Utkinas („PadangosM.lt“).

V40 grupėje šalies čempiono titulą apgynė vilnietis Artūras Remeika. Vėl antras liko Mantas Gritėnas („RealBean.eu“), o trečią vietą iškovojo Aurimas Šandaris („Chain Gang-Cenos.cc“). V50+ grupėje Lietuvos čempionu tapo Audris Vaivilavičius („Dviratai-Daistatus“). Vėl sidabrą pelnė Pranas Knieža („Velo Ghost Veloma“), o bronzos medalį iškovojo Dainius Simonavičius („Velomanai Team“).

„Lietuvos kalnų dviračių maratone“ ir Lietuvos kalnų dviračių maratono čempionate dalyvavo per 300 dviratininkų. Varžybas surengė Panevėžio klubo „Dviračiai“ ir Lietuvos dviračių sporto federacija.