„Baltic Challenge Cup“ finiše lietuviai palaužė Latvijos ledo ritulininkus

Emilė  avatar   
Emilė
Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė pergalingai baigė „Baltic Challenge Cup“ turnyrą. Paskutinėse rungtynėse Kaune ledo rūmuose Lietuvos rinktinė 5:3 palaužė Latvijos studentų rinktinę.....

Ši pergalė leido lietuviams turnyre užimti trečiąją poziciją.

Lietuvos rinktinei pavyko itin sėkmingai pradėti šias rungtynes ir pirmoje kėlinio dalyje įgyti dviejų įvarčių pranašumą.

Į varžovų vartus rungtynių pradžioje tiksliai iššovė Markas Kaleinikovas (04:17, rez. perd. Martynas Grinius), o Aivaras Bendžius dviguboje daugumoje metimu iš arti padvigubino savo komandos pranašumą (06:39, rez. perd. Paulius Gintautas).

Latviams antrajame kėlinyje pavyko pelnyti antrąjį savo įvartį po Gustavo Krūminio tikslaus metimo (Danielis Gontaras, Kristapas Milleris). Visgi, M. Kaleinikovas dar vienu neatremiamu metimu sugrąžino Lietuvai dviženklį pranašumą (35:55, rez. perd. M. Grinius).

Trečiajame kėlinyje latviai dar kartą priartėjo iki vieno įvarčio. Šį kartą įvartį pelnė Rudolfas Brikmanis (49:14, rez. perd. D. Gontaras, G. Krūminis). Visgi, lietuviams ir vėl pavyko surengti savo atsaką, kai kelis žaidėjus pritraukęs Paulius Gintautas paliko ritulį Ugniui Čižui, kuris pasiuntė ritulį vartininkui tarp kojų (51:23, rez. perd. P. Gintautas).

Lietuvos rinktinės treneris Ronas Pasco pasidžiaugė pergale pabrėždamas, jog tai puikus nuopelnas už sunkų darbą viso turnyro metu.

„Esu laimingas dėl savo vaikinų – šiandien ir vėl puikiai kovėmės, kaip ir visų trijų rungtynių metu, todėl labai smagu pamatyti, kad jie už savo darbą gavo atlygį. Rungtynes pradėjome labai gerai, su pozityvia energija, išnaudojome savo progas. Antrajame kėlinyje kiek praradome žaidimo kontrolę, bet lemiamame kėlinyje vėl atgijome ir tai ypač buvo matoma paskutinių dešimties minučių metu“, – kalbėjo treneris.

„Baltic Challenge Cup“ turnyrą laimėjo Lenkija, iškovojusi visas tris pergales.

Komentarų nėra